Park Shin Hye’nin Yeni Filmi “Hyung”un Çekimleri Tamamlandı

44bbbe6d-26f8-41fb-8776-433a969667a8

“Hyung” filmi (çalışma başlığı), 31 Aralık Perşembe günü çekimi tamamlanan final sahnesiyle, 3 ay süren çekimlerin ardından sonunda bitti. “Hyung” Korece ağabey demek. “Hyung”un dağıtımını CJ Entertainment, yapımcılığını Choice Cut, ve yönetmenliğini Kwon Soo-kyung yaptı.

“Hyung” filminde, Dusick 15 yıl önce evden ayrılmış ve yüzsüz bir dolandırıcıya dönüşmüş bir ağabey. Küçük kardeşi Doo-young kendi adına judo eğitmenliğinde başarılı olmuş biri. Film, ağabey Dusick’in aniden Doo-young’un hayatına dalmasıyla ve ikilinin birlikte yaşamaya başlamasıyla başlıyor.

park-shin-hye-hyung

Jo Jung-suk, şartlı tahliye edilip Judo milli takımında bulunan kardeşinin yanına giden, yüzsüz dolandırıcı ağabeyi oynuyor. EXO- Do Kyung-soo ise, kaderin getirdiği bir sabah gerçekleşen bir olay sonrası hayatının yönü değişen, uluslararası bir judo yarışmasına katılacak olan Doo-young rolünde, ve iki kardeş atışmalarla dolu hayatlarına başlıyorlar.

Doo-young judo koçu Soo-hyun ile tanışınca judo kariyerinin ikinci şansını kazanıyor. (Park Shin-hye)

CX882UkUwAAxCLi

“Hyung” 19 Ekimde çekilmeye başlandı ve yaklaşık 3 ay sonra 31 Aralıkta tamamlandı. Çekimler Songpa-gu Seulde soğuk bir gecede tamamlandığında, yorgunluklarının mutlu atmosferlerini bozmasına izin vermediler. Do Kyung-soo ve Jo Jung-suk çekimler sırasında gerçek kardeşlik bağı kurdular, birbirlerine dikkat ettiler ve film sonrasında da devam edecek bir ilişki kurdular.

Çekimler bittikten sonra, Dusick rolündeki Jo Jung-suk  “Tüm destek ekibine çalışmalarından ötürü teşekkürler, çekimleri sağ salim bitirdik. Umarım kardeşim Doo-young/Kyung-so’un bu yeni yönünü görmek için sabırsızlanıyorsunuzdur.” dedi.

q1

Doo-young rolündeki Do Kyung-soo ise “Henüz gerçekten bitmedi. Ekibe, yönetmene ve ağabeyim Jung-suk’a çok teşekkürler, çekimi çok da eğlenceli olan bir film çektik.”dedi.

Filmin tek bayan oyuncusu Park Shin-hye  “Bu birbirini çok seven iki kardeşin çok güzel bir hikayesi. Bu ikili ne zaman sete gelse birlikte çok mutlu olduklarını belli ediyorlardı.” Dedi.

q2

Yapım ekibi post prodüksiyonun 2016’nın ikinci yarısına yetişmesini bekliyor, ama aynı yıl filmi yayınlamayı amaçlıyor.

Ek olarak sizlere özel bir kaç hayran çalışması:

CX_0Nu7WkAAIpEX

CYC4k7EUEAAHy7I

 

Kaynak: @getitk

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

One thought on “Park Shin Hye’nin Yeni Filmi “Hyung”un Çekimleri Tamamlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s