Yıldızlar ve Menajerler Sırtlarını Kime Döndüklerinde Düşman Olurlar? Song Yoon Ah, Han Ji Hye ve Park Shin Hye’ye Bakın

BGPntgWCQAACuY1

Son günlerde Yıldızlar ve Ajansları arasında çok fazla anlaşmazlık var gibi görünüyor. Ve bu bazı ‘kastedilmeyen’ ilişkiler ses getiriyor, güzel Yıldız-Menajer çiftleri de var.

Hallyu Tanrıçası Park Shin Hye ve S.A.L.T Entertainment’tan şef menajeri Lee Eun Young arasındaki hikayeyi gözden kaçıramam.

Bu ikili ‘kız-kız çifti’ olarak çok anılıyor ve Park Shin Hye Stairway to Heaven’da çocuk aktris olarak oynadığında ilk kez tanıştıklarından şu güne kadar birlikteler. Kore Eğlence Yönetimi Birliği tarafından ‘En İyi Çift Ödülü’ bile aldılar. Bu, kızların arkadaşlığının ve inancının bu kadar güçlü olabileceğini gösteren temsili bir örnektir.

Eylül 2015’te Park Shin Hye kontratını yenilediğinde dostlukları güzel bir şekilde kendini gösterdi. Park Shin Hye ile kontrat imzalamak için milyarlarca won teklif eden ajanslar vardı ve o aniden Japonya’ya tatile gitmek için Lee Eun Young’u istedi. Orada çekilmiş bir foto yayınlayarak Lee Eun Young ile devam edeceğine açıklık getirdi.

park-shin-hye-and-lee-eun-young.jpg

Paylaşımında “Güçlü bir –menajer- hayali kuran bir kız, onunla olduğum için güçlü hissediyorum. Fazla söze gerek yok! Lütfen bana güzelce göz kulak olmaya devam et.” diyerek Lee Eun Young’a karşı sonsuz inancını dile getirdi. Menajer Lee Eun Young “Park Shin Hye onun için çalışan ekibi ve etrafındaki insanları daha çok önemseyen düşünceli bir aktris. Bir keresinde ABD’de programımız varken first class’ta gittik ve ben ‘Shin Hye sayesinde first class bir uçuş yapma fırsatı buldum. Teşekkür ederim.’ dediğimde o ‘Senin sayende şu an olduğum kişi oldum. Teşekkür etmesi gereken kişi benim.’ diyerek cevapladı. O basit bir cümleyi bile bu denli güzel söyleyen ve küçücük bir şeye bile değer veren biri.” dedi.

Kaynak: @enews24.interest.me

Çeviri: miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s