Park Shin Hye Yeni Visa Kampanyasında Kore’nin Gizli Çekiciliğini Tanıtıyor

95639511-cc2e-45a0-a30c-3c9dbf280aec.png

Park Shin Hye onun yeni Visa kampanyasında tipik bir turist değil, Kore’de Koreliler gibi tecrübe edilecek şeylerin ip uçlarını da veriyor. 15 Aralık 2015’de Visa Kore “Bir turist kampanyası değil” adlı bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta aktris Park Shin Hye Kore’nin gizli kalmış unsurlarını açığa çıkarıyor.

Park Shin Hye Seul’de bulunan antika ve köysel yapısıyla dikkat çeken Bukchon Hanok kasabasını ziyaret ediyor. Aynı zamanda Han nehri üzerindeki kafeleri de geziyor ve bir sokak pazarında arkadaşlarıyla yemek yiyor.

684b24fe-dab7-429a-9e5e-4bae640b9d53

Park Shin Hye’nin ziyaret ettiği yerler pek bilindik, tipik turist durakları değil. Yerine bu yerler Korelilerin her gün yaşamlarını sürdürürken uğradığı yerlerden.

Bu kampanya bizi şunu düşünmeye itiyor, “Neden Seul kulesini görmek istiyorsun? Onun yerine yerel mekanları incelemek hoşuna gitmez mi?”. Park Shin Hye de fotoğraflarda tam olarak bunu anlatmak istiyor.

Visa Kore sözcüsü Iain Jemieson kampanyayı şöyle yorumladı, “Bu kampanya vasıtasıyla dünya da ki tüm gezginlere Kore’nin turist duraklarını tanıttığım için memnunum.” Bu ilki olan Visa kampanyası Londra, Tokyo, Hawaii ve Bangkok’da öncülük edecek.

4af2faf9-615c-48cb-b6ac-94d25d846c51

Park Shin Hye 2014 Kasım ayında Visa’nın Asya modeli olarak atanmıştı. O bu modellik için atanan ilk Koreli yıldız.

Park Shin Hye’nin oynadığı Visa reklamı; Hong Kong, Çin, Tayland, Japonya ve Endonezya’yı içeren pek çok Asya ülkesinde yayınlanacak.

Peki Park Shin Hye neler yapıyor? O geçen hafta “Hyung” filminin çekimlerini bitirdi. Ayrıca geçen hafta Çin sosyal medya hesabı Weibo’da 10 milyon takipçi sayısını aşan ilk Koreli aktris olarak tarihe geçti.

CWRfD71UkAA1K76

Visa’nın daha önce marka temsilcisi olmuş kişilerse; Pierce Brosnan, Catherine Zeta Jones, Richard Gere, Jackie Chan, Zhang Ziyi (Çinli aktris) ve ünlü futbol oyuncuları Zinedine Zidane, Paulo Rossi. Park Shin Hye son olarak marka temsilcisi konumunda.

Kaynak: @dramafever

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s