Park Shin Hye Nazik Bir Mesaj ile Weibo Takipçilerine Teşekkür Etti

ıg1

Park Shin Hye Weibo hesabından rekor kıran takipçi sayısına ulaşmasına yardım ettikleri için hayranlarına teşekkür etti.

Shin Hye, 11 Aralık’ta Çin mikro blog sitesinde takipçilerine minnettarlığını içeren neşeli bir mesaj yayınladı.

Pinokyo’nun yıldızı mesajında “Vay, 10 milyon takipçiyi aştığını görüyorum. Sonsuz sevginiz için çok teşekkür ederim. Daha çok çalışacağım. Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki fanlarım daima iyi olun.” dedi.

Paylaşımının ardından Shin Hye şu anda Weibo’da en çok takipçisi olan Koreli aktris.

2.8 milyon takipçiye ulaşan Instagram hesabını da içeren sosyal medyayı kullanışıyla uluslararası izleyicilerin de ilgisini topluyor.

Dünyaca ünü “You’re Beautiful” ve “The Heirs” gibi gençlik dizilerindeki rolleri ile hem Koreli hem de dünya çapında ki hayranları gitgide artıyor.

Çince konuşan bölgelerdeki hayranlara ulaşma konusunda da aktif ve hayran buluşmalarında tekrar tekrar o bölgelere de gitti.

Park Shinhye 11 Aralık’ta yakın zamanda çıkacak olan “Hyung” filminin setinde kutlama pastası ve çiçeklerle, neşeli bir Hallyu yıldızı pozu vererek bir Instagram mesajı da yayınladı. Instagram mesajında sete ikram ve kahve kamyonu gönderen destekleyicilerine teşekkürlerini ifade ediyor.

İngilizce adı “Older Brother (Ağabey)” olan filmde Park Shinhye iki erkek kardeşi arasındaki tansiyonu dağıtmaya çalışan bir judo eğitmenini canlandırıyor.

Shinhye’nin karakteri, hayatı üç kağıtçı umutsuz abisi tarafından rezil olan mücadeleci bir atleti canlandıran EXO’dan D.O’nun partneri. Jo Jung Suk (Oh My Ghost) ana oyuncuları tamamlıyor. “Hyung” filminin 2016’da yayınlanması bekleniyor.

Kaynak: @kdramastars

Çeviri: miinHyunice@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s