Ssinz-park-shin-hye-30947976-245-368

Cildinizle, saçınızla ve alt tonunuzla uyuşacak doğru rengi seçmek doğal özelliklerinizi ön plana çıkarır. İşte size alt renklerinizi belirlemede yardımcı ipuçları ve sıcak ve soğuk alt tonları olan K-starların listesi.

1. Damarlarınızı Kontrol Edin

Uzmanlara göre bileklerinizin iç tarafındaki damarlarınızın rengi soğuk mu sıcak mı alt tona sahip olduğunuzu gösterir. Mavi renge yakın gibi görünüyorlarsa, size uygun olan soğuk alt tonlar demektir. Eğer damarlarınızda hafif bir yeşillik varsa, sıcak alt tonlar size göre demektir.

restmb_jhidxmake

2. Altın mı Gümüş mü?

Hem altın hem gümüş takıları deneyin. Tipik olarak, sıcak tonlara sahip kişiler altın takılarla daha iyi görünürlerken, gümüş soğuk tonlu kişilere daha çok yakışır.

3. Kızıl mı Bronz mu?

Soğuk tonlu insanlar çoğunlukla açık tenlidirler, güneşli ortamda hemen yanarlar, ciltleri önce pembeleşir. Sıcak tonlu kişilerin ise güneşte renkleri altın kahveye döner ve bronzlaşırlar.

4. Farklı cilt tonları olan K-starlar

restmb_jhidxmake (1).jpg

Lee Hyo-ri, IU, Sulli, Kim Tae-hee ve Park Shin-hye sıcak tonlara sahip ve altın, şeftali, turuncu, sarı, kahverengi, yeşil, mercan ve kırmızı mor gibi renkler onların altın alt tonlarını daha parlak gösteriyor.

restmb_jhidxmake (2).jpg

Soğuk mavi alt tonlar canlı yeşil, deniz tonları, bembeyaz, soğuk griler, siyahlar, dut kırmızıları, sıcak pembeler ve süslü morlar ile çok uyumludur. Lee Young-ae, Son Ye-jin, Kim Yu-na, Kim Hye-soo ve Jun Ji-hyun gibi K-starlar da bu kategoriye giriyor.

PARK-SHIN-HYE-VIVIENNE-WESTWOOD

images

Kaynak: @kpopherald

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s