CVRjFH9U8AA_QnU

Park Shin Hye Lee Hong Ki Tarafından Yanaktan Öpülmenin Utandırıcı Olduğunu Açıkladı

Koreli aktris Park Shin Hye Causeway Bayde bir internet alışveriş ödeme sisteminin lansman partisine katıldı.  Güzel figürünü ortaya çıkaran dantel bir elbise giyen aktris göründüğünde bütün izleyiciler onu karşılamak için onu alkış yağmuruna tuttular. O da hemen selam verdi ve Korece “Merhaba millet. Ben Park Shin Hye” dedi. O, muhteşem gülüşünü gösterirken göz alıcıydı.

Çekimlerle Meşgul, Online Alışverişi Seviyor

Etkinlikte aktris, genellikle çekimlerle meşgul olduğunu, alışverişe çok vaktinin olmadığını, ayrıca sık sık yurt dışına çıkması gerektiğini, bu yüzden online alışveriş yaptığını, bunun avantajının da pek fazla kısıtlama olmamasının ve uygun olmasının olduğunu açıkladı. Çoğunlukla seyahat malzemeleri aldığını ve Temmuzda yaptığı Avrupa gezisinin her ayrıntısını kendisinin planladığını, bu yüzden uçak biletlerinin alımını ve otel rezervasyonlarını online yaptığını anlattı.

CVRjFIAUkAEEyNJ

Lee Hong Ki’nin Yanak Öpücüğü Utandırıcıydı

Röportaj sırasında, PSH en yakın arkadaşı Lee Hong Ki’nin solo albümünün hit şarkısı “Insensible”ın klibinde başrol bayan olarak yer aldığından bahsetti. LHK ile uzun zamandır yakın arkadaş olduklarını, bu yüzden klipte aşıkları canlandırmanın ve onun tarafından yanaktan öpülmenin çok komik hissettirdiğini ve birazcık utandığını anlattı.

Avrupa Yolculuğunda Başka Koreli Turistlerle Karşılaşmış, Birlikte Bir Şeyler İçmişler

Avrupa seyahatinde  romantik anlar yaşayıp yaşamadığı sorulunca, Güney Kore’den gelen başka yolcularla karşılaştığını ve birlikte birer bira içip sohbet ettiklerini anlattı. Gülümseyerek kafa dağıtmak için Avrupa şehirlerini tercih ettiğini, bir daha ki sefere deniz kenarı bir yerlere gitmeyi umduğunu söyledi.

Kaynak: @unknown

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s