CMsn8BXVAAA1myP

방부제 미모.배우 전지현이 20일 오후 서울 코엑스 메가박스에서 열린 영화 '암살'(감독 최동훈) VIP 시사회에 참석해 매력을 발산하고 있다. '암살'은 1933년 상하이와 경성을 배경으로 친일파 암살작전을 둘러싼 독립군들과 임시정부대원, 그들을 쫓는 청부살인업자까지 이들의 엇갈린 선택과 예측할 수 없는 운명을 그린 작품이다. 오는 7월 22일 개봉 예정.

Jun Jihyun güzel. Onu şahsen gören onun bir  bir tanrıça olduğunu söylüyor. Onun küçük bir yüzü ve uzun bacakları var. Ve zarif bir havası da. Kasıtlı olup olmadığını bilmiyorum ama o rol yaparken sıradan halinden tamamen farklı olmuyor. Evet, o gerçek bir ünlü gibi davranıyor ve konuşuyor. Röportajlarında daima zerafetini gösteriyor. Bazıları ondan uzak hissettiklerini söylüyorlar. Bununla birlikte bu onun kendini beğenmiş olduğu anlamına gelmiyor. O insanlarlayken onlara yakın oluyor ve tıpkı dizide ki karakteri Cheon Song Yi gibi şakalarıyla güldürüyor.

tumblr_nw5ajf4JE51u7iq0co1_500CQnChzmVEAAUM_g

Jun Jihyun’un aksine, Park Shin Hye hiç de ünlü gibi davranmıyor. (Bu Jun Jihun kötü bir insan ve Park Shin Hye iyi bir insan demek değil) O röportajlarında, muhabirle iletişime kurmaya hazırlıklı oluyor ve gerçek hislerini söylemeye çalışıyor. O kibar, capcanlı ve kolay anlaşılabilir birisi. Aslında televizyon dizilerindeki karakterleri ve kendi karakteri arasında biraz fark var. O eğlence endüstrisindeki insanlar tarafından çok seviliyor çünkü o çocuk aktris olarak uzun zaman önce çıkış yaptığından beri hemen hemen hiç değişmedi. Onunla röportaj yaptığımda, o bana “Buhar kulübesi Jung” demişti çünkü ben bir domuz gibi terliydim.

minhyolin

Min Hyorin bebek yüzlü bir aktris. O soğuk görünüyor ama karakteri bunun tam tersi. Onunla röportaj yaptığımda, ondan çok etkilendim çünkü o kibar ve masumdu. O candan davrandı ve kolaylıkla güldü de. Aynı etkiyi Taeyang’da da hissetmiştim. Onların gerçekten iyi bir uyumu var. Sanırım böyle güzel bir aktrisin çıkışından sonra ajansından yeterli desteği görememesi talihsizlik.

Kaynak: @kpopbehind

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s