CPJyI8nVEAAr3vH

Aktris Park Shin Hye Kore filmi ‘Hyung'(Ağabey)’de oynamayı kabul etti.

2015 “Meleğin Rüyası” hayran buluşması turunu tamamladıktan sonra, Park Shin Hye Ekim başlarında çekilmeye başlanacak olan Kore filmi “Hyung” için film stüdyosuna gitti. Önceki film projesi “Royal Tailor”dan sonra (2014), Park Shin Hye büyük ekranlara, aktörler Jo Jung Suk ve EXO’nun D.O.’su ile birlikte başrol olacağı “Hyung” ile dönmeye karar verdi.

12007047_516009255227236_838047927_n

15 yıl ayrı yaşadıktan sonra tekrar bir araya gelen iki kardeşi anlatıyor. “Barefoot Kibong” ile tanıdığımız yönetmen Kwon Soo Kyung, projenin başında yer alacak.

Doo Shik adındaki büyük kardeşi oynayan Jo Jung Suk, işlediği dolandırıcılık suçu yüzünden hapis cezası almıştır. EXO’nun D.O’su ise yıldız bir judo dövüşçüsü Doo Young’u canlandıracak. Doo Young aslında milli takımdadır ama önemli bir yarışmadan önce ciddi bir yara alır. Talihsiz kaza hayatını tam tersine çevirir. Park Shin Hye D.O’ya gerçek küçük kardeşi gibi davranacak ama Jo Jung Suk ile atışacak.

Yakın zamanda oyuncu ekibi bir araya geldi. Fakat Park Shin Hye o sırada hayran buluşması turunda olduğu için üzülerek bu buluşmaya katılamamıştı. ‘Hyung’, Park Shin Hye’nin önceki gişe rekorları kıran filmi “Miracle in Cell No. 7″yu da yazan senaryo yazarı Yu Young-A tarafından yazıldı.

Kaynak: @Naver

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s