Park Shin-hye’nin “Meleğin Rüyası” Asya Tur Bitiyor! “Gelecek Yıl Görüşmek Üzere…

CO8B8ZdUcAM3YE_

Park Shin-hye 2015 Asya turunun son sahnesine 12 Eylül’de Çin Chengdu’da çıktı.

Chengdu Eastern Suburb Memory’de tek başına 12 Eylül’de yaptığı hayran buluşmasında herkes müthiş hissetti. Park Shin-hye sahneye parlak kırmızı bir elbise ile çıktı, Chengdulu hayranlar onu alkışlarla karşıladı.

CPBz5d-VAAAyFD6

Park Shin-hye hayranlık verici hareketlerle, güzel bir görünümle ve 6 canlı şarkı söyleyerek Çinli hayranlarını cezbetti. Özellikle, bir AOA şarkısında şirin bir dans sergiledi.

Hayranlarıyla birlikte 2 saatten fazla zaman geçirdi. Hoşça kalın dediğinde, birçok fan gözyaşı döktü çünkü bu onun bu yılki son turuydu. “Gelecek yıl daha hatırda kalıcı ve eğlenceli şeylerle geri geleceğim. Bunun son sefer olduğunu düşünmeyin ve lütfen beni bekleyin. Siz için elimden gelenin en iyisini yapacağım” diyerek hayranlarını teselli eden Park Shin Hye 12 Eylül gecesi Weibo hesabından şu paylaşımı yaptı:

“2015 Meleğin Rüyası hayran buluşmam sona erdi. Bugün benimle birlikte olan hayranlarıma teşekkürler. Ağlamayın ve eve iyi bir şekilde dönün. Tatlı rüyalar.”

CO9J2R6UsAAFX6d

Ajansı S.A.L.T Entertainment de “Tur sırasında, hayranların sevgisinden daha emin ve heyecanlı olabiliyoruz. Farklı diller ve kültürlere rağmen ona çok büyük sevgi gösterdiler ki bunu çok takdir ediyoruz. Bu sevginin karşılığını çalışmalarımız ve turlarımızla vereceğiz” şeklinde bir açıklama yaptı.

Kaynak: @getitk

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s