park-shin-hyePark Shin Hye “Günde 3 Öğün” programına çıktığı zaman izleyicileri hiç hayal kırıklığına uğratmıyor.

4 Eylül’de yayınlanan bölümde, Park Shin Hye olaylara etkin bir şekilde katılmaya devam ediyor.

Kahvaltı için, o patates köftesi yapmaya el attı. Köfteler mükemmel kızartma ve lezzetiyle son buldular.

Memnun edici bir kahvaltı ve huzur verici bir şekerlemeden sonra, Park Shin Hye tarlaya mısır hasat etmek için yola koyuldu. Tecrübeli bir konuk olarak, o döndürme, mısırı koparma ve çabucak sepetini doldurma gibi bir kaç yeteneğini kullandı. Yağmur yağmaya başladığında bile, o gülümsemesine devam etti. Kameralar yağmur yağdığı için zemini çekmekte dahi zorlanırken, o canını dişine takarak çalışırken gülümsüyordu. Kim Kwang Kyu ile geri dönüş yolunda şarkı söylerlerken iyi bir çift oldular.

Mısır hasatının ikinci evresinde, onun Taecyeon ile işbirliği de etkileyiciydi.

“Ben Taecyeon’un mısırı nasıl topladığını gördüğümde, ve ben de toplarken, ikimizin iyi bir takım olabileceğini düşünmüştüm.” diyor Park Shin Hye.

tumblr_inline_ntt2zj5gBW1qbsnap_500

“Böyle düşünen tek kişi ben olabilirim,” diyerek ekliyor çekingen bir gülümsemeyle.

O öğle yemeğini hazırlamak için de istekliydi. Ramyun ile yemek için domatesli kimçi hazırlamaya karar veriyor. Bahçeden taze toplanmış domateslerle lahanaları yedekliyor ve karışıma baharatları ekliyor. Geri kalan üyeler onun çabalarını gayet memnun bir şekilde karşılıyorlar ve diyorlar ki, “Bu iyi. Bu oldukça cezbedici.”

Gün sona erer ermez, Park Shin Hye terbiyeli kaburgalar ile yemek için salamura edilmiş soğan tarifi alıyor. O baharatlı hardal ve soya sosu için wasabi, şeker, sirke ve su ekliyor; tıpkı ona söylenen tarifte olduğu gibi, ve yakında harika bir sos hazırlamış oluyor. İşkembe restoranı sahibinin kızı olarak, o terbiye edilmiş kaburga servis etmekte yeteneklerle dolu.

park-shin-hye-2

Günün sonunda, Park Shin Hye yoğun programı yüzünden ayrılmak zorunda kalıyor. Bununla birlikte, o arkasına bir göz atmadan gitmek için çok hevessiz.

Röportajında, o diyor ki, “Ben Kim Kwang Kyu, Lee Seo Jin ve Taecyeon ile zaman geçirirken eğlendim.”

Park Shin Hye, programın ilk konuğu olarak başlayan biri ve son konuğu olarak da katılmış oldu. O kusursuz bir klişe olduğunu kanıtladı; çeşitli ev işlerinde ne kadar iyi olduğunu göstererek, yemek pişirmedeki yetenekleriyle, ekin biçmesiyle ve bulaşık yıkamasıyla… Bütün işlerine rağmen o gülümsemesini hiç yüzünden eksik etmedi, hava yüzünden gözünü kırpamasa bile. Onun mutlu enerjisi seti baştan sona eğlence yaymak için yeterliydi ve ekip üyeleriyle en iyi uyumu yakalayarak fantastik dörtlü oldular.

14545_1

Kaynak: @soompi

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s