Park Shin Hye’nin Tayvan Hayran Buluşmasından Röportajı

Park Shin Hye “The Heirs”, “Pinocchio” ve daha birçok dizisiyle Tayvan’da popülerliğini kanıtlamış olarak hayranlarına 2. kere Tayvan’da buluşma düzenleyeceğine dair söz vermişti ve sözünü yerine getirdi. “Yıldızımı seviyorum” adlı program için gerçekleştirdiği röportajda Park Shin Hye pek çok soruyu cevaplandırdı. Fiziksel görünümünde  en güvendiği kısmın gözleri olduğunu ve onları çekici bulduğunu söyledi.

11881681_865060666948053_147518436_n

Dizilerinde Park Shin Hye şarkıcı, öğrenci, muhabir gibi pek çok meslek dalından karakteri canlandırdı. Ona en çok hangi karaktere aşina olduğu sorulduğunda her birine çok aşina olduğunu ve bu yüzden çekimlerin çok ilginç geçtiğini söyledi. “You’re beautiful” daki rolü Go Mi Nam’ın onda çok ayrı bir yeri olduğunu; ne zaman işte zor bir zaman geçirse ya da mutsuz hissetse hep Mi Nam karakterini aklına getirdiğini ifade etti. Nedeni olarak da yaşıtı aktörlerle Jang Geun Suk, Lee Hong Ki, Jung Yong Hwa ve daha fazlası.. ile rol yapmayı ve senaryonun çok ilginç olmasını gösteriyor.

You-are-beautiful-A-N-JELL-anjell-31937100-638-425

“Bu yüzden çekimler çok mutlu geçti ve ne zaman rol yapmaktan usansam Hong Ki, Yong Hwa ve Geun Suk oppayla geçirdiğim zamanları anımsıyorum. Bu bana çok yardımcı oluyor. Mi Nam karakterinin şu ana kadar iyileştirici bir etkisi oldu ve üzerimde çok derin bir etki bıraktı.”

Park Shin Hye “Hiç ölü açısı olmayan tanrıça” olarak biliniyor ve “En etkileyici gözlere sahip bayan yıldız” seçildi. Röportajı gerçekleştiren muhabir Ken Wu röportaj boyunca Park Shin Hye’nin gözlerinin çok güzel olduğunu söyleyerek iltifat etmiş. Shin Hye de en beğendiği kısmının gözleri olduğunu ifade etmiş.

Çoktan 23 yaşını geçtiği için gelecekte onunla aynı zihniyeti paylaşabilecek diğer yarısını bulabilmeyi umuyor. Lee Jong Suk ile yaşadığı skandalın bir curcunaya sebep olmasına rağmen Park Shin Hye henüz doğru insanı bulamadığını söylüyor. Bu yüzden Temmuz ayındaki Avrupa tatilinde ki tek başına çıktığı iyileşme gezisinin dolaylı yönden onun yalnız olduğunu gösterdiğini söyledi.

CMp3m5UUEAEKGao

-Hayranlarla tekrar canlandırıldığında “Pinocchio” dizisinde en unutulmaz sahne hangisi oldu?

Kesinlikle sevimli rol yapıyor. Senaryo da bile müthiş süper güzellik olarak adlandırılıyor. Kendisi de bu replikleri kabul ediyor mu acaba?

PSH: Buna nasıl cevap vermeliyim? Sadece ben söylemiş olsam bile çok utandırıcı, ah… Ama herkes güzel olduğumu söylüyor. Herkesin iyilik dolu sözlerini kabul etmek gerek. Ah, kabul etmeliyim! Herkese teşekkür ederim…

Dizide In Ha karakterinin Pinokyo sendromu vardı bu da çekimler süresince Park Shin Hye’nin gülmeyi durduramamasına sebep oldu sonucunda da yönetmen tarafından azarlandı. Bu da oldukça bıktırıcı olmuş. In Ha ve kendin hakkında çok fazla fark var mı?

PSH: Gerçekte ben yalan söylemeyi beceremeyen biriyim. Bu açıdan bakarsak In Ha’ya yalan söylemeyi becerememesinden dolayı benziyorum. Ama acıtan bir gerçeği söylemek gerekiyorsa, bunu ifade etmek için dolaylı ve ılımlı bir yol seçerim.

Komik dans kısmı!

PSH: O sahnede sadece kalçamı sallamam gerektiği yazıyordu senaryoda. Bu ne anlama geliyor diye kendi kendime düşündüm. Böylece dansım meydana geldi.

Sunucunun cesaretlendirici isteği sayesinde Shin Hye o dansı tekrar etti.

CMp3dLnU8AAqkAO

Bir aktris olarak Park Shin Hye dizilerinden çok sayıda şarkıyı seslendirdi. Şimdi onun tatlı sesini dinleyelim ve herkesin ona kaç puan vereceğini görelim..

O Kore Dizi Prensesinden başkası değil!

İşte doğal yetenek Park Shin Hye karşınızda;

2009 yılında “You’re beautiful” dizisi nedeniyle Park Shin Hye’nin popülerliği Asya’yı kasıp kavurdu. Ve her hanenin bildiği bir isim haline geldi. Ondan sonraki dizileri “The Heirs” ve “Pinocchio” ile sadece popülerliği sınırları aşmadı aynı zamanda yeni nesil zirve aktörlerle iş birliği yaparak değişmez konular ve nefes kesici cazibesini izleyicilere aktardı.

Tayvan’da geçen senede hayran buluşması düzenleyen Park Shin Hye bu sene geri gelerek hayranlarına verdiği sözü yerine getirdi.

-Günde 3 Öğün gibi şovlarda aktif olduğuna göre yemek pişirmekte gerçekten iyi olmalısın?

PSH: Ben sadece herkesin bildiği ev yemeklerinden pişirdim. Böyle tepkiler alacağımı hiç tahmin etmemiştim. Programa katılmış olmanın getirdiği en ilginç kısım ne diye konuşursak, yüzüm sıklıkla şiş görünüyordu ki, bunun nedeni de yatmadan önce şarap içmemizden kaynaklanıyormuş. Daha güzel görünmeyi isterdim ama içki içmekten vazgeçmek zor gibi görünüyor…(güler)

-Günde 3 Öğün çekimlerinden sonra gizlice bir yere gittin mi? Neden kısa bir zaman için ortadan kaybolmuşsun gibi hissediyoruz?

PSH: Çekimler bittikten sonra 1 aylığına Avrupa tatiline çıktım. Bunu kendime bir hediye olarak bahşettim dinlenebilmek adına..

Sunucu Shin Hye’yi gelecek sefere Tayvan’da tatil yapmaya davet ettiğinde, Shin Hye gülerek dedi ki;

“Taipei’de olduğum her zaman gelecek sefer gitmek istediğim yer doğusu oluyor. Önceden çekimler nedeniyle Kenting’de bulunmuştum. O zamanlar işle çok meşgul olup, etrafı turlayamasam da ben de çok derin bir etki bırakmıştı.”

CMp3mOOUkAAFdqW

Hayranlarının Kalbindeki En Güzel Melek, her hareketi hayranlarının kalbini pır pır ediyor..

Geçen senenin teması “Meleğin hikayesi” idi ve bu sene de “Meleğin rüyası” oldu. Hayranlar gelecek sene için olacak temanın yine “Meleğin …” tarzında mı olacağını merakla sordular. Park Shin Hye’de gülerek dedi ki,

“Rahatça konuşalım ve hayranlar teklifte bulunsunlar. Eğer seçilirse, kazanan hayranıma benim tarafımdan hazırlanan küçük bir hediye vereceğim. Böyle söylediğim için sözümü kesinlikle tutacağım!”

Kaynak: @Wintercherub

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s