khj

Aylar önce ‘It’s Okay, It’s Love’ dizisinin yönetmeni Kim Kyu Tae demişti ki, “Çin dizisi Bu Bu Jing Xin’in Kore hikayesiyle harmanlanmış yeni bir versiyonu yapılabilir.”

Şimdilerde de dizinin ne zaman yayınlanacağı belirlenmiş olmasa da küçük detaylar yavaşça belirleniyor.

Kore versiyonunda dizi 60 dakikalardan oluşan 20 bölüm halinde olacağına karar verildi. Çin versiyonunda ise dizi 35 bölüm sürmüştü ve her bir bölüm 45 dakikaydı.

Ayrıca yayınlanmadan önce dizinin yapım ekibini oluşturmaya çalıştığı görülüyor. Bu da yönetmenin yazar Kim Eun Sook’un yeni dizisi “Descendants of the Sun” da izlediği adımları takip ettiğini gösteriyor.

Dizinin tüm yapımına ilgi aynı zamanda Çin’de satışı yapılan dizinin yasaklı satışlarından önce tamamlanamayacağı için artacağa benziyor.

Kore internet kullanıcıları yani netizenler ve onlara ek olarak Çinlilerde erkek baş rol olarak Jo In Sung’un olmasını istediler. Bunu da aktörün daha önce ‘That Winter, the Wind Blows’ ve ‘It’s Okay, It’s Love’ dizilerinde aynı yönetmenle çalışmış olmasına bağlıyorlar.

İnternette yapılan oylama yarışında Çinliler Yoon Eun Hye ve Park Shin Hye’ye en çok oy vererek ikisinden birinin bu dizinin bayan baş rol oyuncusu olmasını istediler.

Kaynak: https://kdramastars1.wordpress.com

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s