Park Shin Hye Tayvan Röportajı

Park Shin Hye Tayvan’da bir hayran buluşması gerçekleştirdi. Ve arifesinde özel hayatına ilişkin bütün soruların yer aldığı bir röportaj gerçekleştirdi. Geçen ay ki rol arkadaşı Lee Jong Suk ile olan çıkma dedikoduları hakkında ikisi de bunu reddetmişti. Onun ideal tipi kibar, düşünceli ve sorumluluk sahibi birisi. Ondan daha uzun olmalı, Shin Hye 168 cm boyunda Lee Jong Suk ise 185 cm, bu açıdan boyları da birbirine uyuyor.

Koreli yanı şart koşulmuş medya aşk konusu hakkında soru soramasa da medya hala onun özelini; aşk hayatını, kariyerini ya da ailesini… daha çok sormak istiyor. Bütün hepsi çevirmen tarafından durduruldu. Park Shin Hye’ye merakla soruluyor, çevirmen cevaplamıyor. Denildiğine göre biraz mandarince bilen Koreli elemanlar vardı, röportaj talimatlara göre izlenmiş olmalı. Dedikodular doğru değilse de sadece inkar et. Şimdi, biz hakkında konuşulmasını da izin vermeyeceğiz.

25 yaşındaki aktris Park Shin Hye 12 yıldır kariyerini sürdürüyor. “You’re Beautiful”, “The Heirs” ve “Pinocchio” gibi önemli dizilerde rol aldı. İş birliği nedeniyle baş rolü paylaştığı aktörlerle arasında hep dedikodu söylentileri çıktı; Jang Geun Suk, Jung Yong Hwa, Lee Min Ho, Kim Woo Bin, Lee Jong Suk… Ve onlar ki hayranlarının Shin Hye’ye  kıskançlıkla bakmasına yol açacak Koreli “erkek tanrılar” dı (Çok yakışıklı ve yetenekli demek istiyor). Shin Hye şanslı olduğunu inkar etmedi ve iyi ekiplerle ve meslektaşlarla karşılaştığı için geleceğinin de bu sayede pürüzsüz olabileceğini vurguladı.

CMsn8BXVAAA1myP

O en büyülü bakışlara sahip bayan aktris seçildi, geçen gece o gözlerinin vücudunda en beğendiği yer olduğunu kabul etti.  Rol yaparken de duygularını gözleriyle anlatmaya eğilimli olduğunu söyledi yani onun silahı gözleriymiş. 30 yaşından önce evlenmek istediğini ama şimdi değiştiğini çünkü oyunculukta odaklanmanın onun önceliği olduğunu söyledi. Ayrıca sadece salatalık yiyerek inceldiğini söyleyen dedikoduları inkar etti. Vücudunu korumak için pilates yaptığını söyledi.

Röportajdan dip köşe bilgiler:

16 Ağustos’da hayran buluşması düzenlemek için 3 gün 2 gece süre harcadı.

En çok yemek istediği Tayvan yemeğinin Mala et ve patates yahnisi olduğunu itiraf etti.

Gelmede önce Avrupa’da özgürce seyahat ettiğini fırsatını bulursa Tayvan’ı da gezmek istediğini söyledi.

Çıkma skandalını inkar etmesine rağmen söylentilerin bitmediğini ama “Pinocchio” dizisinden rol arkadaşlarıyla arasının inkar edilemez şekilde çok iyi olduğunu söyledi. Shin Hye dedi ki; “Dördümüz bir araya geldiğinde herkes çok ilginç olduğu için ortam mutlulukla dolup taşıyor.”

30 yaşından önce evlenme düşüncesini çok açığa vurduğunu, bununla birlikte yoğun iş temposu nedeniyle büyük ihtimalle erteleyeceğini söyledi.

Hayranları Park Shin Hye’nin Tayvan’da ki diğer hayran buluşmasını iple çekiyorlarmış.

Park Shin Hye muhabir olarak rol yaptıktan sonra onunda aktörlük kadar zor bir meslek olduğunu ve diğer meslek dallarında rol almayı dilediğini ifade etti.

Kaynak: @Wintercherub

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s