bfm1w1u83tjzsvi4dviqh275wdhxkxjl

Aktris Park Shin Hye Tayvanlı hayranlarının kalbini eritti.

Ajansı S.A.L.T Entertainment onun Tayvan’da iki saat boyunca düzenlenen hayran buluşmasından fotoğraflar paylaştı. “2015 Meleğin rüyası” temasıyla Park Shin Hye Asya turuna devam etti ve bu onun kendi başına Tayvanlı hayranlarıyla görüştüğü ikinci seferdi. (Kendi başına derken daha önce “You’re beautiful” dan rol arkadaşı Jang Geun Suk ile olan buluşmayı kast ediyor.)

16 Ağustos’da Shin Hye, Taipei’de ATT Show Box’da etkinlik düzenledi ve 6 şarkı söyleyerek yeri gümbürdetti. O “Pinocchio” dizisinden öne çıkan sahneleri izledi ve bunların bazısını tekrar canlandırdı. Dilek ağacı köşesinde, birden bire dans ederek hayranlarının kalbini fethetmeyi planlamamış olduğunu dile getirdi.

O aynı zamanda canlı yayında katıldığı tüm usullere uyarak hayranları için pasta yaptı. İzleyiciler tarafından çekilen videolar da çok dokunaklıydı. Tayvanlı hayranlar Shin Hye için sürpriz bir video da hazırlamıştı. Farklı ülkelerde hayranlarının tuttuğu afişler ve üzerinde yazan “Daima senin yanında olacağız” yazısıyla Shin Hye duygu seline kapıldı. Park Shin Hye dedi ki;

“Siz daima benim yanımda olduğunuz sürece her şeyin üstesinden gelebilirim. En büyük umut kaynağım sizlersiniz. Umuyorum ki çok uzun yıllar birbirimize destek vermeyi bırakmadan ve iyilikle kalabiliriz.” dedi.

20150818092315_55d27af31e378_1

Etkinliğin öncesinde, Shin Hye büyük bir Tayvan medyasıyla röportaj gerçekleştirdi. Basın Shin Hye’nin Tayvan’a varışını ve yerel nabzı yakalamak için hayran buluşması haberlerini yayınladı.

Bütün bunlar olup biterken Park Shin Hye Asya turuna 29 Ağustos’da Shenzhen ve 12 Eylül’de Chengtu’da devam edecek.

Kaynak: http://www.bntnews.co.uk/app/news.php?nid=24663

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s