park-shin-hye

Park Shin Hye hak edilmiş bir ara veriyor. Çalışkan aktris sırt çantasını alıp Avrupa’ya gidiyor. 2 yıllık durmaksızın çalışmanın ardından gelecek ayı iyileşmek için kullanacak.

Ajansı SALT Entertainment’a göre Ağustos’ta geri dönecek ve okula dönüş için hazırlanacak. S.A.L.T. Entertainment temsilcisi Kore medya ajansı Sports Donga; “Geçen 2 yıl boyunca 6 film ve dizide çalıştı ve arkasına yaslanıp dinlenecek vakti olmadı. Biraz kendine zaman ayıracak ve tamamen yenilenmiş olarak dönecek.” şeklinde açıklamada bulundu.

Aslında filmler ve diziler geçen 2 yıl boyunca yaptıklarının sadece bir parçası. 2013 yılında filmleri “Miracle in Cell No. 7” ve “One Perfect Day,” 2014 yılı filmi “The Royal Tailor”da ve bu yılın yapımı “The Beauty Inside”da rol aldı. Lee Min Ho ile oynadığı “The Heirs” dizisinde Cha Seun Sang adındaki fakir bir kızı canlandırdı ve Lee Jong Suk ile oynadığı “Pinocchio”dizisinde ise yalan söyleyemeyen bir muhabiri canlandırdı. Ayrıca önceki hit dizisi “You’re Beautiful”un Tayvan uyarlaması “Fabulous Boys”da da mini bir rolü vardı.

Çeşitli şovlara katılmasını saymadık bile. Geçen 2 yılda 9 tane şova; en son alarak da “Günde 3 Öğün” ve “Some Guys Some Girls (bazı erkekler bazı kızlar)” adlı şovlara katıldı. Ayrıca hem yalnız hem de başkalarıyla ortaklaşa çalıştığı bir OnStyle belgeseli, 3 müzik videosu çekimi ve diziler için şarkı seslendirmesi gerçekleştirdi. Bir aylık izninden sonra 7 yıl boyunca devam ettiği Chung-Ang Üniversitesi Tiyatro bölümüne dönecek. Şu an okuldan ayrı durumda ama sonunda mezun olmayı umuyor. Ayrıca kendi ilgi alanları ve hobilerinin peşinde daha çok zaman harcamak istiyor. Diğer şeylerin arasında, çiçek düzenleme sanatını daha çok öğrenmek istiyor.

Tatilinin zamanlaması “Pinocchio”dizisinden rol arkadaşı ile çıkma dedikodularının sonrasına denk geldi. Kore haber ajansı Dispatch ikilinin birlikte olduğu fotoğraflarını yayınladıktan sonra, iki oyuncunun da ajansları onların arkadaştan fazlası olduklarını inkar etti. Dispatch çiftin 4 aydır çıktığını iddia etmişti. Eğer tatilde görüşmeyi planlıyorlarsa, planları yeni spekülasyonlara yol açabilir.

Görüşsün ya da görüşmesinler, umarız Park Shin Hye hak ettiği tatilin tadını çıkarır ve yepyeni bir enerjiyle geri döner.

Kaynaklar: http://www.kdramastars.com/articles/89332/20150708/park-shin-hye-takes-a-months-vacation.htm

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s