En Güzel Evlenme Tekliflerini Almalarını Umduğumuz Güney Koreli 5 Hoş Aktris

Herkes bu harika aktrisi çok seviyor; onun geleceği için dileyecek sadece pozitif şeyleri var. Bu yüzden, umuyorum ki beklenen doğru adam hayatına girer ve ona nefes kesici bir evlenme teklifinde bulunur. Bazılarımız 25 yaşındaki yıldızın mutluluğu Pinocchio’daki rol arkadaşı Lee Jong Suk ile bulmasını umuyor.

1. Park Shin Hye

Herkes bu harika aktrisi çok seviyor; onun geleceği için dileyecek sadece pozitif şeylerimiz var. Bu yüzden, umuyorum ki beklenen doğru adam hayatına girer ve ona nefes kesici bir evlenme teklifinde bulunur. Bazılarımız 25 yaşındaki yıldızın mutluluğu “Pinocchio” dizisindeki rol arkadaşı Lee Jong Suk ile bulmasını umuyor.

dda6c069-f602-4725-a3fc-d29c288030eb

2. Son Ye Jin

“Summer Scent” oyuncusu bir röportajında kariyerini engelleyen bir koca istemediğini söylemişti. Bunun nedeni henüz doğru adamla karşılaşmamış olmasından olmalı! 33 yaşındaki zamansız güzellik belki de onu ve işini anlayacak, onu mutluluktan bayıltacak bir teklif sunacak, çalışkan bir aktör bulmalıdır.

272507ac-abd8-46cf-bb27-6dfc6b767565

3. Gong Hyo Jin

“Producer”, “Greatest Love”, “It’s Okay, That’s Love” gibi dizileriyle K-drama hayranlarının hayatına neşe getiren oyuncunun evlenmesi için hayranları yardımcı olamasa da sabırsızlıkla o günü bekliyorlar. 35 yaşındaki taş bebek bütün kamera önü aşk itiraflarını soluk bırakacak mükemmel bir evlilik teklifi almalı.

fcb9218c-568c-4b7a-9749-879178fe1353

4. Kim Tae Hee

“Jang Ok Jung, Live in Love” aktrisi Rain ile dünyanın en yüksek tutkusuna sahip ciddi bir ilişki içerisinde. Erkek arkadaş alanında büyük ikramiye kazanmış olmanın yanında, hayranlar hevesle 35 yaşındaki yıldızın mükemmel teklifi almasını bekliyorlar. Hatta Rain ona güzel bir aşk şarkısıyla serenat yapabilir.

0db07dcd-7f96-4e35-9910-32a8f582d664

5. Yoon Ah

Girls Generation üyesi, Lee Seung Gi kalbini kazanana kadar birçok ünlü erkeğin rüyalarındaki kızdı. “Prime Minister and I” aktirisi romantik bir teklif için mükemmel bir aday gibi görünüyor. Eğer Lee bu konuda bir adım atmazsa, başka bir adam 25 yaşındaki idolü doğru teklif ile kapabilir.

25d374bd-41ba-42a4-8aaf-b19db34d50ce
Romantik evlilik teklifi alması için hangi bayanı destekliyorsunuz?

Kaynaklar: http://www.dramafever.com/tr/news/-delightful-south-korean-actresses-who-deserve-the-most-romantic-proposals-in-real-life-/

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s