Dispatch: ‘Park Shin Hye ve Lee Jong Suk 4 Aydır Birlikteler’ İddiasına Dair Tüm Haberler

pinocchio08-00496a

Dispatch,Pinocchio’damuhteşem bir kimya yakalayanLee JongSuk ve Park ShinHye’ningerçek hayatta çıktığını iddia eden son özel haberini açıkladı.

Dispatch’in keşfettiğine göre,iki seksi oyuncu dizi çekimlerinde yakınlaştı ve diziyi bitirdikten sonra bile buluşmaya devam ettiler. Peki ne zamandır çıkıyorlar? Haber ajansına göre 4 aydır.

Nereden biliyorlar? Çifti 3 aydır takip ettiklerini ve ikilinin randevularından yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da keyif aldıklarını söylüyorlar.

İkilinin denizaşırı tanıtımları genellikle çakışıyordu, böylece halkın inceleyici gözleri üzerlerinde olmadan buluşmalarından zevk almaları adına durum onlar için uygun hale geliyordu.  Yurtdışındaki en göze çarpan ortam İngiltere ve Hawaii’deki randevularıydı!

Hatırlarsanız, ikili üstteki aşk meşk resmini Mart’ta İngiltere’deki  ‘InStyle’ işi sırasında çekmişlerdi, Dispatch’e göre orada da randevularına devam ettiler.

Nisan’da, ikisi de Hawaii’deydiler.Park ShinHye yakın bir arkadaşıyla tatile çıkmıştı, ama görünüşe göre Lee JongSuk da orada ‘Allure’ için fotoğraf çekimindeydi. Böylece, orada da kimseye görünmeden gizlice randevuya çıkabildiler.

Kore’de,gece geç saatlerde Lee’nin Park’ı evinden aldığı sonra yine evine bıraktığı araba randevularında görüldüler. Bazen, Lee’yi görmek için Park arabayla dışarı çıkıyordu.

 

[Güncelleme] – Lee JongSuk ve Park ShinHye tarafları gerçeği onaylatmak için uğraştıklarını söylerken, çiftin iddia edilen geç saat buluşmalarının olduğu bir video yayınladı. Aşağıya bir bakın.

İlk olarak Park ShinHye tarafı haberi yalanladı: “Bildiğimiz üzere onlar sadece birlikte takılan yakın arkadaşlar. Yine de ona da sormamız gerekiyor. Şu an yurtdışında, bu yüzden bu öğleden sonra onunla görüşür görüşmez resmi bir açıklama yayınlayacağız.”

  Lee JongSuk’un ajansı şimdilik sessizliğini bozmuyor, öncelikle aktörle görüşeceklerini belirttiler.

[Güncelleme 2] – Lee JongSuk’un tarafı aktörle görüştüklerini ve sadece arkadaş olduklarını öğrendiklerini açıkladı.

WellmadeYedang haber ajanslarına şöyle dedi, Onlar yurtdışına sadece diziden sonra fotoğraf çekimi için gittiler, birlikte değiller. ‘Pinocchio’yu çekmeden önce bile yakın arkadaşlardı ve hala iyi arkadaşlar, bu yüzden sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş. Lee JongSuk fotoğraflarının çekildiğini bile bilmiyordu. Birçok kişi dizi çektikleri zamanlarda çok yakıştıklarını söylüyordu. Bu yüzden öyle algılanmış olabilir ama sadece yakın arkadaşlar.”

Park ShinHye tarafı tekrar etti “onlar sadece yakın arkadaş, çift değiller”

Haber yayınlandığı an Lee Jong Suk ve Park Shin Hye Naver aramalarında en üst sıraya yükseldiler:

naver

Ayrıca etkinliklerle didinip gündeme sokamadığımız ‘Park Shin Hye’ ismi ülkemizde de gündeme girdi bugün:

q

Haberin videosu:

Konu hakkındaki netizen yorumlarını okumak isterseniz: http://wp.me/p2YhEc-1zq

Dispatch’in yayınladığı fotoğraflar:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Kaynaklar: Allkpop – mydaily.co.kr – Dispatch

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

2 thoughts on “Dispatch: ‘Park Shin Hye ve Lee Jong Suk 4 Aydır Birlikteler’ İddiasına Dair Tüm Haberler

  1. Bence kanıtlar çok yetersiz ben arkadaşlarımla bu video ve resimlerdekilerden bire daha samimiyim 😀 Yani çıktıkları için biraz değil bayağı bir zayıf bu deliller ^_^

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s