“Aşk” kelimesinin Vücut Bulduğu 7 Koreli Sevimli Aktris

Korean_actresses_embody_word_love

Sıra bayanlarda! Sevimli erkekler listesini zevkle okudunuz ve şimdi sıra yıllardır izleyicilerin kalplerini çalmış bazı bayanlarda. Bu listedeki aktrisler Kore dizileri hayranlarının sevdiği çoğu Koreli aktristen sadece bazıları.

1. Park Shin Hye

Dünya Park Shin Hye’ye aşık olmuş durumda. Öncelerin çocuk yıldızı büyüdü ve sayılı aktrislerden biri oldu. “Pinocchio” dizisinden rol arkadaşı Lee Jong Suk çekimler sırasında ona nasıl kapıldığını defalarca söyledi.

ParkShinHye

2. Choi Ji Woo

Choi daima Hallyu dalgasının kraliçesi olacak ve Kore dizileri hayranları ilk aşklar ne kadar önemlidir bilirler. “Temptation” dizisindeki rolü onu belki kötü bir kıza dönüştürdü, ama hiç kimse onun “Winter Sonata” dizisindeki Bae Yong Jun ile olan yürek parçalayıcı aşkını unutamaz.

ChoiJiWoo

3. Lee Mi Sook

Bu ebedi güzellik 1980’deki çıkışından beri kalpleri çalmaya devam ediyor. Tecrübeli oyuncunun “You’re The Best” dizisinde ki kötü niyetli anne rolüyle darmadağın olmuştum. Onu “Cinderella’s Sister”, “East of Ede”, “Blade Man” ve diğer birçok önemli dizi ve filmdeki yürek hoplatan oyunculuğuyla hatırlayabilirsiniz.

LeeMiSook_2

4. Gu Hye Sun

Gu’nun oynayamayacağı rol var mı? “Pure in Heart” dizisinde bir yabancıyı, “Boys Over Flowers” dizisinde masum bir öğrenciyi, “Angel Eyes” dizisinde de duygusal olarak korkmuş bir kadını ve daha birçok rolü başarıyla oynadı. Kamera arkası işleri de saygın ve ilham verirci. 2011 yılında Gu Hye Sun Film adında bir prodüksiyon şirketi kurdu, ve film yönetmenliği, yapımcılık ve yazarlığı da ekleyerek işine kaldığı yerden devam etti. Bu kadar başarılı ceylan gözlü bir bayanı sevmemek için nasıl bir sebep olabilir ki?

goohyesun

5. Kim So Hyun

Listedeki tek ergen olabilir, ama onun oyunculuğu dünyasının çok ötesinde! Genç taş bebek “School 2015” dizisinde dikkat çekti. Sert Eun Byul’a ve tatlı Eun Bi’ye dönüşmedeki yeteneği inanılmaz. Kim yeteneğini 2006’da çocuk aktris olarak çıkış yaptığından beri kusursuzlaştırıyor. “I Miss You” ve “The Moon That Embraces The Sun” dizilerinden de aynı şekilde etkilenebilirsiniz.

kimsohyun__-2

6. Kim Sung Ryung

İlk kez günlük dizi “Don’t Worry”de gördüğüm eski Kore güzellik kraliçesi muhteşem bir aktris. Kendinden çok daha genç bir adama aşık, bekar bir anne olan Jo Mi Yeon karakterini oynadı. Performansı süperdi. Fakat Heirs’teki Kim Tan’ın annesi rolünde daha çok etkilendim. Kabul edersiniz ki, ekranda oğlunu oynayan Lee Min Ho kadar genç görünüyordu.

Kim_Sung_Ryung

7. Kang So Ra

“Dream High 2” ve “Jeju Island Gatsby” dizilerindeki rolleri onu bu listeye koymak için yeterli! Güzel oyuncu sadece iyi rol yapmıyor aynı zamanda çok alçak gönüllü. 30 dolarlık H&M elbisenin içinde çok şık. Onu bunun için sevmelisiniz.

KangSoRa

Kaynak: http://www.dramafever.com/tr/news/-lovely-south-korean-actresses-that-embody-the-word-love/

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s