CH3K9KgWcAAU4TP

Park Shin Hye, <The Inheritors> Kore dizisi bayan yıldızı, Hong Kong ziyareti sırasında hayran buluşmasından önce gazetemizin röportajını kabul etti. Hong Kong erkekleriyle ilgili izlenimi sorulduğunda, o iyi kalpli ve kibar olduğunu söyleyerek övgüler yağdırdı. Bolca fikirlerini de paylaştı hatta ideal tipini de, diğer yarısının ailesiyle ilgilenen bir adam olacağını, duygusal ve sorumluluk sahibi, en önemlisi de onunla ilgilenecek biri olduğunu söyledi.

Hong Kong’a geçen hafta hayran buluşmasına katılmak için gelen Park Shin Hye’ye Kore dizisi <Pinocchio> dan sonra ne tür rollerle meydan okumak istediği sorulduğunda, o geçmişte çoğunlukla sevimli bir imaj ortaya koyduğunu, şans verilirse daha kadınsı rollerde yer almak istediğini söyledi, polis veya doktor gibi.

“Yakında okula geri dönmek”

O kişisel olarak yaptığı her şeyde elinden geleni ortaya koyan  erkekleri takdir ettiğini söyledi. Bu yılın sonlarında okula geri dönmesiyle ilgili de yılın son zamanlarına doğru aynı zamanda Asya turuna devam edeceğini söyledi.

Daha evvel Park Shin Hye popüler eğlence programı “Günde 3 Öğün” de konuk olarak aşçılık yeteneklerini sergilemişti ve netizenler tarafından “Park Jang Geum” olarak adlandırılmıştı ama o alçak gönüllükle aşçılıkta herkesin sandığı kadar yetenekli olmadığını, programda sadece pişirmekte iyi olduğu yemekleri yaptığını, ona verilen lakabın ağır bir yük olacağını söyledi.

“Eğlence duyusu ben de eksi 100”

O başka eğlence programlarını da seviyor ama kendi eğlence duyusuna eksik diyor. 100 üzerinden eksi 100 vererek doğrudan katılmaktansa izleyici olmanın onun için daha iyi olduğunu söyledi. Ve boş zamanlarında en çok Han nehrinde bisiklet sürmeyi sevdiğini ve arkadaşlarıyla buluşarak stres attığını söyledi.

Soru: Erken yaşta evlenmek istediğinden bahsetmiştin şimdiki düşüncelerin?

SHİN HYE: Yapmayı düşündüğüm çok fazla şey var ve şimdi yapabileceğim daha da çok şey… Bu aralar daha çok boş zamanım olmasını diliyorum bu yüzden evlilik meselesi de şimdilik ertelenmiş oldu.

Soru: Park Shin Hye yakında evlilik düşünmemesine rağmen yine de aile kurmanın hayalleriyle dolu.

SHİN HYE: Rahat olmak sadece arkadaşlarım gibi, daima hayal ettiğim sıcak bir aile. Çok mutlu ve tatlı bir aile, çok sıradan ve normal…

Soru: Park Shin Hye çoğu insanın kalbinde tanrıça, peki onun diğer yarısı için kriterleri nedir?

SHİN HYE: Liderlik yeteneği olan ve yetenekli biri olmasını umuyorum, şerefli, ailesiyle birlikte yaşarken daha çok gülmesini de…

Kaynak: @Wintercherub

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s