CHjiKGbWcAA12qF

tvN kanalının “İsim listesi” adlı programı 15 Haziran’da ki bölümünde “ailelerini refah ettiren yıldızların” listesini yayınladı.
Park Shin Hye 7. Sıradaydı. Onun hayırlı evlat tarafı daha önce “Günde 3 Öğün- Jeongseon” programına katıldığında ortaya çıkmıştı. Aslında bunu, kuzu bağırsaklarını çok lezzetli bir şekilde ızgara ettiğinde gösterdi. O ailesine restoranlarında özel olarak kuzu bağırsağı tabaklarında yardım etmesiyle tanınıyor. Aynı zamanda, o son 10 yılda çalışıp biriktirdiği kendi parasıyla ailesine restoran açtı.
Restoranın çevresindeki insanlar onu çok takdir ediyor çünkü o hizmet ediyor ve hatta bulaşıkları yıkıyor. Ebeveynleri tatildeyken, Park Shin Hye onlar yerine restoranı bir haftalığına işletti. O zaman bu öğrenildiğinde, birçok Çinli müşteri restoranı ziyaret etti.
Bütün bu iyi eylemlere ek olarak, Park Shin Hye ailesini kendi kullandığı arabasıyla gezilere de götürüyor. Biliniyor ki, programı deli gibi dolu olsa bile, ebeveynlerinin doğum günü yemeklerini kendisi hazırlıyor.

Kaynak: @hancinema.net

Çeviri: Lepisteseel@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s