bkn-20150613171839493-0613_00862_001_01p

Kore yıldızı Park Shin Hye Hong Kong’da 300 kadar hayranıyla imza buluşması düzenledi. Kore’de ki MERS durumu nedeniyle idareci insanların kullanması için ıslak peçeteler hazırladı bunun haricinde maske takan az sayıda hayran vardı.

Park Shin Hye planlananın aksine yarım saat geç geldi, uzun bekleyişin sonunda hayranları hemen onu görür görmez çığlıklara boğuldular, o da onlara el salladı.

Park Shin Hye Çince “Herkese Merhaba!” dedi. Buluşmada 7 şanslı hayranıyla oyun oynadı, Hong Kong’un yerel mutfağı hakkında konuşurken ki Çince telaffuzu akıcıydı ve onu taklit eden hayranlarıyla fotoğraf çekindi.

Amma velakin, Shin Hye buluşma boyunca çok da gülemedi. Röportajı süresince başlangıçta Hong Kong’da bir gün daha kalacağını ama dedesinin vefat haberini alır almaz Kore’ye dönmek için acele ettiğini açıkladı. Shin Hye dedesinden bahsederken gözleri yaşla doldu, üzülmüştü, bütün hayranları onu neşelendirmeye çalıştılar.

Ayrıca röportajda Hong Kong’u ilk kez ziyaret etmesiyle ilgili hisleri sorulduğunda, o onu karşılamaya gelen pek çok hayranı olduğunu görmekten mutluluk duyduğunu belirtti. Hong Kong’a 3 yıl önce geldiğini, lzaer ışık şovunu gördüğünü ve doruğa da gittiğini söyledi ama son gezisinde hava o kadar iyi olmadığı için tekrar şans yakalarsa orayı ziyaret etmeyi umduğunu ifade etti.

Son planlarının tümünün hayran buluşmaları için hazırlıktan ibaret olduğunu ve gelecek hayran buluşmasının Tayvan’da olacağını belirtti. Baeksang Sanat ödüllerinde 5. kez popülarite ödülünü kazanması hakkında sorulunca, o hayranlarının desteğini naçizane memnuniyetle ifade etti ve şanslı olduğunu hissettiğini söyledi. Son olarak Shin Hye buluşmada 100 hayranına imza verdi ama yönetici el sıkışmayı ve sarılmayı yasaklamıştı, MERS durumu ile alakadar olup olmadığı tam bilinmiyor.

Kaynak: @Wintercherub

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

 

Reklamlar

Dedesinin Vefatını Konuşurken Park Shin Hye’nin Gözleri Ağlamaklıydı” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s