photo599355

Park Shin Hye her yerden teklif almasına rağmen derslerine çok çalışıyor.

S.A.L.T eğlence şirketi bildirdi, “Biz onun ilgi gören bir televizyon programında olmasından dolayı mutluyuz. O henüz ileride ne yapacağına karar vermiş değildir.”

Park Shin Hye son iki senedir “The Heirs”, “Pinocchio” dizilerinde ve “The Royal Tailor”, “Beauty Inside” filmlerinin çekimleriyle meşguldü. Bununla birlikte  o yakın gelecekte yeni bir şeylerle seyircinin karşısına çıkmak için acele etmiyor. Daha çok derslerine çalışmakta. O halen Chung-ang üniversitesinde okuyor ve okulu bitirmesi için geriye bir dönemi kaldı.

Anlaşılan onun gelecek projesi dikkatli bir odaklanma gerektirecek kadar bekleyebilir ama o durmaksızın çalışırken derslerine geri dönmeyi planlıyordu. O gelecekte ne karara varırsa varsın, derslerini etkilemeyecek bir şeyler seçecektir.

Park’ın ajansı, “Biz ona acele ettirmek istemiyoruz. Toparlanması için ona bolca zaman veriyoruz ve biraz da kendiyle baş başa kalabilmesi için. 13 Haziran’da ki yaklaşan hayran buluşmasında eğlenmesini istiyoruz” şeklinde belirtti.

Aynı anda Shin Hye pek çok yerden teklifler almaya devam ediyor. 20’li yaşlarında onun gibi fazla aktris yok bu yüzden o hiçbir şey kaybetmiyor hem de onun inancına azimle tutunması ve de bu şekilde hırsla derslerine çalışmayı idare etmesi harika.

Kaynak: @Newsen

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!!

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s