“Günde 3 Öğün” ün ilk bölümünün sonunda verilen 2. bölüm tanıtımında, programın gelecek bölüm  konuğunun Shin Hye olacağı görüldü.park-shin-hye

Daha öncesinde Taecyeon gelecek konuğu beğenirse yapmış olduğu kalp şeklindeki çime basacağını söylemişti. O konuğun Park Shin Hye olduğunu gördüğünde, onunla çimden kalp yerine gitti ve elbette ki ona bir çiçek verdi.

taecyeon-park-shin-hye

Bunu gören Lee Seo Jin şakayla takılarak Taecyeon’a şunu söyledi, “Neden gücünü sadece bayan bir konuk olduğunda gösteriyorsun?”. Taecyeon ceketini çıkararak kaslı vücudunu bile gösterdi ve Shin Hye etrafındayken farklı davrandığı için daha yaşlı üyeler tarafından dalga konusu oldu.

Programa ilk konuk olarak Park Shin Hye davet edildi. Go Ara’dan sonra Ok Taecyeon’un kalbi yeni konuk Park Shin Hye ile mi ters düz olacak? Park Shin Hye içsel yeteneklerini, et lokantasının kızı olarak gözler önüne serdi ve kasaba yaşamına hızla adapte oldu. Ok Taecyeon, “Şu ana kadar tüm konuklar arasında hiç birisinin sabit üye olmasını istememiştim. Shin Hye’nin karakteri çok iyi, çok iyi yemek pişirebiliyor ve benden daha genç” diyerek utançtan kıpkırmızı oldu.

taecyeon-2

Günde 3 Öğün programının yazarı Lee Woo Jung 2. sezonla ilgili beklentilerini açıkladı, “Aslında özel hiçbir şey yok. Gelecek bölümün konuğu Park Shin Hye, o çok iyi yemek pişiriyor bu yüzden Seo Jin Hyun’un pişirme yeteneğini gösterme şansı olmadı.

Park Shin Hye yemekleri tıpkı annelerimiz gibi kolaylıkla pişirebildiğini yansıtıyor ve herkesi şaşkınlığa uğratıyor. Tanıtımda göründüğü gibi Taecyeon doğal biçimde fazla söze gerek bırakmadı, Lee Seo Jin’in yapım ekibine gelince herkes Park Shin Hye’nin cazibesine hayran kaldı.

Kaynak: @soompi

Çeviri: veritaserum@PSHTurkey

BLOGDAN YAZI ÇIKARMAK YASAKTIR!!! 

Reklamlar

Taecyeon Günde 3 Öğün Programında Park Shin Hye Tarafından Büyülendi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s